Kontakt

CENTRALA

tel: +48 77 405 42 00
fax: +48 77 405 42 05
e-mail: silekol@silekol.pl

SEKRETARIAT ZARZĄDU

tel: +48 77 405 42 01
fax: +48 77 405 42 05
e-mail: sekretariat@silekol.pl

Dyrektor Centrum Badawczo – Aplikacyjnego

Jacek Witnik
tel: +48 77 405 42 11
fax: +48 77 405 42 05
e-mail: jacek.witnik@silekol.pl

Menedżer ds. Zakupów
Krzysztof Ćwikliński
tel: +48 77 405 42 24
fax: +48 77 405 42 05
e-mail: krzysztof.cwiklinski@silekol.pl

 

Specjalista ds. Zakupów
Artur Marcińczyk
tel: +48 77 405 42 64
fax: +48 77 405 42 05
e-mail: artur.marcinczyk@silekol.pl

 

Młodszy Specjalista ds. Zakupów
Piotr Stefaniak
tel: +48 77 405 42 29
fax: +48 77 405 42 05
e-mail: piotr.stefaniak@silekol.pl

Menedżer ds. Marketingu
Joanna Karbownik
tel: +48 77 405 42 02
fax: +48 77 405 42 05
e-mail: joanna.karbownik@silekol.pl

Menedżer ds. Sprzedaży Krajowej

Mariusz Łużny
tel: +48 77 405 42 20
fax: +48 77 405 42 35
e-mail: mariusz.luzny@silekol.pl

Łukasz Pikuła
tel: +48 519 508 822
fax: +48 77 405 42 66
e-mail: lukasz.pikula@silekol.pl

Alicja Michalak
tel: +48 77 405 42 21
fax: +48 77 405 42 35
e-mail: alicja.michalak@silekol.pl

Sabina Liszka
tel: +48 77 405 42 22
fax: +48 77 405 42 35
e-mail: sabina.liszka@silekol.pl

 

Monika Gurgul
tel: +48 77 405 42 25
fax: +48 77 405 42 35
e-mail: monika.gurgul@silekol.pl

 

Lilianna Janiak
tel: +48 77 405 42 23
fax: +48 77 405 42 35
e-mail: liliana.janiak@silekol.pl

 

Aleksandra Wiśniewska
tel: +48 77 405 42 25
fax: +48 77 405 42 35
e-mail: aleksandra.wisniewska@silekol.pl

 

Adrian Larysz
tel: +48 77 405 42 34
fax: +48 77 405 42 35
e-mail: adrian.larysz@silekol.pl

Napisz do nas